Home » Dissemination » Информация ЗНТУ «Индустриальное партнерство в концепции треугольника знаний на кафедре программных средств»

12 05 2018
На кафедрі програмних засобів Запорізького національного технічного університету (ЗНТУ) для підготовки студентів активно реалізується концепція трикутника знань «наука-освіта-виробництво» в межах виконання міжнародних проектів «Інтернет речей: нова навчальна програма для потреб промисловості та суспільства» (ALIOT, реєстр. номер 573818-EPP-1-2016-1-UK-EPPKA2-CBHE-JP) та «Інноваційна мультидисциплінарна навчальна програма для підготовки бакалаврів та магістрів зі штучних імплантів для біоінженерії» (BIOART, реєстр. номер 586114-EPP-1-2017-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP) програми Erasmus+ Європейського Союзу та поширення результатів проекту «Центри передового досвіду для молодих учених» (CERES, реєстр. номер 544137-TEMPUS-1-2013-1-SK-TEMPUS-JPHE) програми Tempus Європейського Союзу.